(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про проведення  інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в с. Сергіївка

Керуючись ст. 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 38 Земельного кодексу України, Законом  України «Про  землеустрій», Постановою Кабінету  міністрів  України від 23.05.2012 року «Про  затвердження Порядку  проведення інвентаризації  земель»,  сільська  рада ВИРІШИЛА:

1.   Провести інвентаризацію земельної ділянки комунального  підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради під артезіанською свердловиною та  водонапірною вежею Рожновського, яка розташована     в  с. Сергіївка       вул. Вертелецька  в  адміністративному  підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 0,36 га для розміщення  та  експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури(виробництва та розподілення  газу, постачання пари та  гарячої води, збирання, очищення  та  розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04)(артезіанська  свердловина №1 та  водонапірна  вежа Рожновського).
  2. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради під артезіанською свердловиною та  водонапірною вежею Рожновського, яка розташована     за  межами  с. Сергіївка   в районі вул. Лугової  в  адміністративному  підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 0,36 га для розміщення  та  експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури(виробництва та розподілення  газу, постачання пари та  гарячої води, збирання, очищення  та  розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04)(артезіанська  свердловина №2 та  водонапірна  вежа Рожновського).
  3. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради під артезіанською свердловиною та  водонапірною вежею Рожновського, яка розташована     в  с. Сергіївка       вул. Гагаріна  в  адміністративному  підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 0,36 га для розміщення  та  експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури(виробництва та розподілення  газу, постачання пари та  гарячої води, збирання, очищення  та  розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04)(артезіанська  свердловина №3 та  водонапірна  вежа Рожновського).
  4. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну  комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий