(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ віід 06.09.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею  0,25 га для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12, 118, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянина Пащенка О.М., жителя с. Розбишівка,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Пащенку Олександру Миколайовичу  на розробку   технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною     площею  0,25 га для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою:  вул. Лугова,15 с. Веселе  Гадяцького  району   Полтавської області   для ведення  особистого  селянського господарства.
  2. Рекомендувати гр. Пащенку О.М.:

2.1.Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки   у власність для ведення  особистого  селянського господарства.

2.2. Подати  погоджену  технічну документацію  на  затвердження  сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий