(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки  у власність  орієнтовною     площею  1,22 га для ведення особистого селянського  господарства гр. Левченко Л.М.

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянки  Левченко Л.М., сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Левченко Любові  Миколаївні    на розробку   проекту  землеустрою щодо  відведення   земельної   ділянки  у власність  орієнтовною  площею 1,22 га за  адресою  вул. Сумська с. Розбишівка Гадяцького  району   Полтавської області   для ведення  особистого  селянського господарства.
  2. Рекомендувати гр. Левченко Л.М.:

2.1. Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

2.2. Подати  погоджений  проект   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий