(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про припинення  прав  на  землю громадян на території  Сергіївської сільської  ради

Керуючись  ст. 140-142  Земельного  кодексу  України, ст. 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши заяву  громадянки Кравець Зіновії Адамівни.,  жительки с. Розбишівка, в  якій  вона  добровільно відмовляються від земельних ділянок, сільська рада   ВИРІШИЛА:

1. Припинити право  користування  земельною  ділянкою згідно  поданої заяви громадянки Кравець Зіновії Адамівни – 0,14 га ріллі  в    с. Розбишівка.
  2. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий