(тридцять друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10 жовтня 2019 року

Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 14. «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» (додаток 1).
  2. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 9. «Забезпечення діяльність палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 8 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (додаток 3).
  4. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 11 «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 13 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 21 «Членські внески до асоціації органів місцевого» (додаток 6).
  7. Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий