(тридцять друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10 жовтня 2019 року

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради      І.М. Панасейко про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік затвердженого рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме: в Додатку №1 «Орієнтований фінансовий план» на 2019 рік додати пункти в наступній редакції:

№ п\п

Завдання та заходи Програми економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік

Термін викона-ння

Джерела фінансування

Державний бюд-жет, тис. грн.

Місцевий бюджет,тис. грн.

Інші джерела, тис.грн

47

«Придбання персонального комп'ютера на базі процесора Intel Core i5 для оптимізації та вдосконалення роботи апарату виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  с. Сергіївка Гадяцького району, Полтавської області.»

2019 р.

13,500

13,500

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий