(тридцять друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10 жовтня 2019 року

Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2019 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять другої сесіїсьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018року, а саме доповнити пункт «Заходи програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

Джерела фінансування

1.

Проведення заходу до Дня  Захисника Вітчизни

2019 р.

Місцевий бюджет сільської ради

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий