(тридцять друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10.10.2019

Про прийняття  земельних  ділянок державної власності в  комунальну  власність

Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 117,122 Земельного кодексу України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області від 09.09.2019 р. № 6538-СГ, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Прийняти з державної власності у комунальну власність Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади в особі Сергіївської сільської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1,8399 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Сергіївської сільської ради Гадяцької району   згідно акта приймання-передачі від 09.09.2019 р.(копія  акта  приймання - передачі  додається).
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити проведення державної реєстрації права власності земельних ділянок.
  3. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий