(тридцять друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10.10.2019

Про виготовлення Проекту  землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж с. Качанове

Керуючись ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,173,186-1 Земельного кодексу України, Генеральним планом  с. Качанове  Гадяцького району  Полтавської  області,  рішенням 29 сесії 7 скликання Сергіївської  сільської  ради  від 07.06.2019 року «Про  погодження  проекту  землеустрою  щодо  встановлення (зміни) меж населеного  пункту  села  Качанове  Сергіївської  сільської  ради  Гадяцького  району  Полтавської  області», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Включитити частину  дороги С171217      Погарщина - Качанове - ст. Венеславівка (кадастровий номер 5320482600:00:003:0116, цільове призначення: 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, площа: 10.38 га) орієнтовною протяжністю 974 м  та  площею 2,3380 га  в  межі с. Качанове.
  2. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий