(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада  2019 року

Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 14. «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» (додаток 1).
  2. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 14. «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю», (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2019 рік, в таблиці 6 «Організація благоустрою населених пунктів» .
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий