(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019 року

Про внесення змін до  Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік»

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В. Г. про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік» затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018року, а саме доповнити пункт Заходи програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

1.

Капітальні трансферти підприємствам(установам, організаціям):

-         в т. ч. КП «Сергіївське» (придбання водопровідної башні)

2019 р.

10,752

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий