(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05.11.2019

Про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 9 місяців 2019 року

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 9 місяців 2019 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 9 місяців 2019 року прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 9 місяців 2019 року додається).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лободи В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий