ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада  2019

Про Звернення депутатів сільської ради щодо завершення розробки перспективного плану формування територій громад Полтавської області

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти Звернення депутатів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області до директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації Іщенко І.С.
  2. Направити дане Звернення до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації (додається).
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити дане рішення та Звернення депутатів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий