(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019 року

Про  надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення двадцять другої сесії сьомого скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2019 рік, рішення двадцять другої сесії сьомого скликання від 22.12.2018 року «Про Програми «Підтримка народжуваності» на 2019 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жителю села Качанове Гадяцького району гр. _____ одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на його лікування.
  2. Надати жителю села Сергіївка Гадяцького району гр. _____ одноразову матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на його лікування.
  3. Надати жителю села Розбишівка Гадяцького району гр. _____ у розмірі 2 (дві) тисячі гривень на його лікування.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                                                                                                                                            І. Г. Лідовий