(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019

Про внесення змін до договорів оренди земельних  ділянок

Відповідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Закону України «Про оренду землі», статтей 93, 117, 124, 148-1 Земельного кодексу України, Наказу Головного  управління  Держгеокадастру в Полтавській області №8953-сг від 21.12.2018 «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», рішення 22 сесії 7 скликання Сергіївської  сільської ради від 22.12.2018 «Про прийняття земельних ділянок з державної власності в комунальну  власність», 25 сесії Сергіївської сільської ради від 06.03.2019 року «Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок для сприяння соціально-економічному розвитку громади», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до діючих договорів оренди земельних ділянок, шляхом укладання додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі, а саме:

- у частині преамбули, змінити   Орендодавця на «Сергіївська сільська рада в особі сільського голови Лідового Ігоря Григоровича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

- у частині «Про розмір орендної плати», встановити на рівні 10% від нормативно-грошової оцінки земель, (з врахуванням коефіцієнта індексації нормативно грошової оцінки земель),

- у частині «Строк дії договору» зазначити продовження дії договору на фактично уже використаний термін договору,

- розділ «Обов’язки орендаря» доповнити підпунктами:

- «зобов’язується протягом місяця з дня підписання цієї Угоди укласти з Орендодавцем угоду про соціально-економічне партнерство на термін дії договору оренди та забезпечити її виконання у повному обсязі»,

- розділ «Умови і строки передачі земельної ділянки в оренду» доповнити:

- «Інші умови передачі земельної ділянки в оренду(суборенду): орендована земельна ділянка або її частина може передаватися орендарем у суборенду без зміни цільового призначення за згодою орендодавця».

1. Доручити сільському голові Лідовому І.Г. укласти від імені сільської ради додаткову угоду до договору оренди землі відповідно даного рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.