(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05.11.2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в приватну власність громадянину Пащенку О.М.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 33, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій» та розглянувши надану технічну документацію з землеустрою, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована за адресою: с. Веселе Гадяцького району Полтавської області вул. Лугова,15 кадастровий номер земельної ділянки 5320485902:02:001:0032, загальна площа 0,25 га.
  2. Передати у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою: вул. Лугова,15 с. Веселе Гадяцького району Полтавської області, загальною площею 0,25 га, кадастровий номер 5320485902:02:001:0032, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Пащенку Олександру Миколайовичу.
  3. Зобов’язати громадянина Пащенка Олександра Миколайовича провести державну реєстрацію права власності на вищезазначену земельну ділянку та використовувати її у відповідності до статті 91 Земельного кодексу України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий