(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05.11.2019

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власниці земельної частки (паю) громадянці  Івановій К.О. на території Сергіївської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 17, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянки Іванової Катерини Олександрівни, жительки м. Кременчук Полтавської області, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай) громадянці Івановій Катерині Олександрівні, жительці м. Кременчук Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області.
  2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,7648 га, кадастровий номер 5320485900:00:002:0024 на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 29.07.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1470.
  3. Рекомендувати громадянці Івановій Катерині Олександрівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав та використовувати її відповідно ст.91 Земельного кодексу України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий