(тридцять третя сесія сьомого скликання)

05 листопада 2019

Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Керуючись ст. 33, ч. 2 ст. 42, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення контролю по відшкодуванню збитків вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенні якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержання доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення та відшкодування збитків, завданих територіальній громаді Сергіївської сільської ради, внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними, юридичними особами та громадянами, відповідно до статей 12, 125, 152, 156, 157, 206, 211 Земельного Кодексу України, статей 22, 1166 Цивільного кодексу України, враховуючи пропозицію постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. 1. Затвердити Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам Сергіївської сільської ради (далі - Положення), згідно з додатком 1.
  2. Затвердити акт щодо визначення та відшкодування розміру збитків власникам землі та землекористувачами, згідно з додатком 2.
  3. Затвердити форму договору про добровільне відшкодування збитків, згідно з додатком 3.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий