(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05 грудня 2019 року

Про внесення змін до Програми «Підтримка народжуваності» на 2019 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши сільського голову Сергіївської сільської ради Лідового І. Г. про внесення змін до Програми «Підтримка народжуваності» на 2019 рік, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми «Підтримка народжуваності» на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме: в пункті №1 додати 20,000 тис. грн. для одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини.
  2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий