СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

16 жовтня 2019 року                                                                                       № 80

Про надання дозволу на передачу шкільного автобуса ПАЗ 3205-110 (державний номер ВІ 0239 АА) з балансу Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради на баланс Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Івко С.О.) за №01-19/19 від 16.10.2019 року, лист директора Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Дузь В.М.) за №134 від 16.10.2019 року, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на передачу шкільного автобуса ПАЗ 3205-110 (державний номер ВІ 0239 АА) з балансу Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради на баланс Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради:

Марка

Інвентарний номер

Державний номер

Од. вимі-ру

Рік випуску

Балансова вартість

Знос

1.

ПАЗ 3205-110

ВІ 0239 АА

шт.

77178 грн.

100%.

1. 2. Передачу здійснити відповідно до чинного законодавства України.
  2. Відділу освіти виконавчого комітету Сергіївської сільської ради акт приймання-передачі подати на затвердження Сергіївській сільській раді в місячний термін.
  3. Дане рішення виконавчого комітету затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.
  4. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О..

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий