СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.06.2020                                                                                                        №37

Про відзначення на території населених пунктів Сергіївської сільської ради 24-ї річниці Конституції України

З метою сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи, формування високого рівня правової свідомості та правової культури населення країни, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити План заходів щодо підготовки та відзначення на території населених пунктів Сергіївської сільської ради 24-ї річниці Конституції України (далі – План заходів) (додається). Ужити додаткових заходів щодо благоустрою населених пунктів, вирішення нагальних соціальних питань.
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. забезпечити висвітлення на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ заходи із відзначення 24-ї річниці Конституції України.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Ісаєнко О.Ю.) забезпечити в установленому порядку фінансування щодо виконання заходів із відзначення 24-ї річниці Конституції України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий

Рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради

від 15.06.2020 року  №37

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо підготовки та відзначення на території населених пунктів Сергіївської сільської ради 24-ї річниці Конституції України.

1. Провести молодіжні вікторини, конкурси, в режимі онлайн серед громадян.

26.06.2020 року                  Богуславець Л.В. директор комунальної

організації (установи, закладу) Центр

культури та дозвілля Сергіївської сільської

ради

1. Провести зустрічі з керівниками громадських організацій, інвалідами та ветеранами, щодо конституційних гарантій захисту соціально-вразливих верств населення.

До 26.06.2020 року              Лідовий І.Г. сільський голова

1. З метою формування в учнівської молоді високої громадянської свідомості, опанування нею досвіду державотворення, напрямів консолідації суспільства – рекомендувати провести у навчальних закладах конкурси творів на тему: «Конституція України в моєму житті» (в режимі онлайн).

На протязі 2020 року                    Івко С.О. начальник відділу освіти,

молоді та спорту.

1. Оприлюднити матеріали про вирішення питань, які порушуються громадянами стосовно конституційних прав у своїх зверненнях

29.06.2020 року                     Лідовий І.Г. сільський голова

1. Забезпечити широке висвітлення положень Конституції України та її запровадження в життя

На протязі 2020 року                                 виконавчий комітет

1. Провести у сільських бібліотеках тематичні книжкові виставки, оформити тематичні стенди.

26.06.2020 року                 Богуславець Л.В. директор комунальної

організації (установи, закладу) Центр

культури та дозвілля Сергіївської сільської

ради