СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15 червня 2020 року                                                                                           №41

Про внесення  змін до бюджету  Сергіївської сільської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Керуючись Законом України Про місцеве самоврядування в Україні, ст.,78 Бюджетного кодексу України, відповідно до рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 19 грудня 2019 року Про бюджет Сергіївської сільської об’єднаної  територіальної громади на 2020 р., виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 19 грудня 2019 року «Про бюджет Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Пояснююча записка додається).
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ виконавчого комітету сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  3. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий