СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.06.2020                                                                                                          №43

Про підсумки проведення аудиту  сільськогосподарських земель Сергіївської сільської  ради

Керуючись  п. б статті 28, п. б статті 33  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статтею 189 Земельного  кодексу  України, розглянувши  Акти  обстеження №1 від 22.05.2020 року, №2 від 22.05.2020 року, акт №3 від 25.05.2020 року, складені робочою групою  по проведенню аудиту використання  земель державної і комунальної власності на території  Сергіївської  сільської  ради,  виконавчий  комітет  Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Акти обстеження: №1 від 22.05.2020 року, №2 від 22.05.2020 року, акт №3 від 25.05.2020 року, складені робочою групою  по проведенню аудиту використання земель державної і комунальної власності на території  Сергіївської сільської ради.
  2. Направити інформацію про виявлених порушників земельного законодавства до Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру  в Полтавській  області.
  3. Рекомендувати виявленим порушникам земельного законодавства внести  на рахунок цільового фонду  виконавчого  комітету  Сергіївської  сільської  ради  благодійні внески у сумі, що  відповідають  12% НГО ріллі  середньої по області, залежно від виявленої площі  порушення.
  4. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий