СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.06. 2020                                                                                                         №42

Про передачу повноважень сільському голові

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 38, 39 та  п. 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою ефективного управління закладами освіти Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Уповноважити сільського голову Лідового Ігоря Григоровича на укладення від імені Сергіївської сільської ради строкових трудових договорів (контрактів) з керівниками закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської ради, обраними у порядку, встановленому законодавством та установчими документами закладу освіти.
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий