СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15.06.2020                                                                                                 №44

Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

Керуючись статтями 31, 32 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», розглянувши  звернення та подані до нього матеріали голови Правління АТ «Полтаваобленерго» Р.В. Стройного та фінансового директора АТ «Полтаваобленерго» Н.В. Дубініної за №9411/06-48 від 03.06.2020 щодо присвоєння  поштової адреси об’єктам нерухомого майна, які розташовані на земельній ділянці по вул. Промисловій  в с. Качанове, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу об’єкту нерухомого майна АТ «Полтаваобленерго» (підстанції Глинсько-Розбишівська 110/35/6 кВ, інв. номер 2100197) – Україна, Полтавська область, Гадяцький район, с. Качанове, вулиця Промислова, №33.
  2. 2. Копію цього рішення направити директору з забезпечення діяльності АТ «Полтаваобленерго» В.В. Кострийчуку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючу обов’язки старости, яка здійснює свої повноваження на території таких населених пунктів: с. Качанове с. Новоселівка, с. Дачне, с. Вирішальне, с. Степове – Хоптинську Т.Г..

Сільський голова                                                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий