СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про виконання бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт про виконання бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади додається).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий