СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про стан медичного обслуговування на території Сергіївської сільської ради

Відповідно до ст. 32 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіти завідувача Розбишівської лікарської амбулаторії ЗПСМ Кереченка В.В. та завідувача Сергіївської лікарської амбулаторії ЗПСМ Ковальової К.О. про стан медичного обслуговування на території Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Звіти завідувача Розбишівської лікарської амбулаторії ЗПСМ Кереченка В.В. та завідувача Сергіївської лікарської амбулаторії ЗПСМ Ковальової К.О. прийняти до відома (додається).
  2. Завідувачам Розбишівської лікарської амбулаторії ЗПСМ Кереченку В.В. та Сергіївської лікарської амбулаторії ЗПСМ Ковальовій К.О. продовжити роботу з реалізації комплексу заходів щодо попередження та стабілізації рівня інфекційної захворюваності, насамперед соціально-небезпечних хвороб: COVID -19, туберкульозу, онкозахворювань, ВІЛ/СНІДу.
  3. Завідувачам Розбишівської лікарської амбулаторії ЗПСМ Кереченку В.В. та Сергіївської лікарської амбулаторії ЗПСМ Ковальовій К.О. всіляко сприяти розширенню доступності та збільшенню обсягів безкоштовної кваліфікованої допомоги на селі, забезпечити пріоритет охорони здоров’я матері і дитини, продовжити реформування первинної ланки медичної допомоги, в тому числі на засадах сімейної медицини.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий