СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про внесення змін до додатку 1 затвердженого рішенням виконавчого комітету №85 від 12.11.2019 «Про сільську координаційну раду з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми»

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 141 Конституції України, Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», статтею 6 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», відповідно до Постанови Кабміну України від 22.08.2018р. №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету №85 від 12.11.2019 «Про сільську координаційну раду з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми», а саме Додаток 1 даного рішення викласти в новій редакції (додається).
  2. Вважати Додаток 1 затверджений рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №85 від 12.11.2020 «Про сільську координаційну раду з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми» такими що втратили свою чинність з 30.11.2020 року.
  3. Дане рішення набирає свою чинність з часу його прийняття.
  4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення виконкому від  12.11.2019 р. №85 (в новій редакції) до рішення виконкому №84 від 30.11.2020

СКЛАД

сільської координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

Дичок

Олег Романович

- заступник сільського голови Сергіївської сільської ради, голова координаційної ради;

Ілляшенко

Надія Василівна

- секретар виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, заступник координаційної ради;

Лобода

Юлія Володимирівна

- соціальний працівник «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради, секретар координаційної ради;

Члени координаційної ради:

Михайлов

Валентин Михайлович

- дільничний офіцер поліції  Гадяцького відділення поліції ГУНП у Полтавській області;

Горкун

Людмила Миколаївна

- начальник Гадяцького РВ з питань пробації

(за згодою);

Івко

Світлана Олександрівна

- начальник відділу освіти молоді, спорту і культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Москаленко

Олександра Іванівна

- директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради (за згодою);

Ковальова

Катерина Олексіївна

- депутат сільської ради, завідувач Сергіївсмької ЗПСМ лікар ЗП/СЛ (за згодою);

Панова

Наталія Валеріївна

- депутат сільської ради, голова ГО «Молодіжне об’єднання «Нове Покоління України» (за згодою).

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                                                                                                                                  Н.В. Ілляшенко