СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Крупник Марини Юріївни

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ст. 19, ст. 150, пп. 2, 4 п. 1 та п. 3 ст. 164, п. 2 ст. 170 Сімейного кодексу України, ст. ст. 11, 12 Закону України «Про охорону дитинства», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язані з захистом прав дітей», враховуючи протокол засідання  опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради від 10.11.2020 року №1 та матеріалів, що надійшли до «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, як органу опіки та піклування, про доцільність позбавлення батьківських прав Крупник Марини Юріївни, 08.05.1998 року народження відносно неповнолітнього сина Крупника Сергія Сергійовича, 04.07.2020 року народження (додається).
  2. Юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Литвиновській Л.І. підготувати необхідні матеріали для вирішення питання позбавлення батьківських прав Крупник Марини Юріївни, 08.05.1998 року народження відносно неповнолітнього сина Крупника Сергія Сергійовича, 04.07.2020 року народження у судовому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий

до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 30.11.2020 №85

ВИСНОВОК

виконавчого комітету Сергіївської сільської  ради, як органу опіки та піклування, про доцільність позбавлення батьківських прав

Розглянувши протокол засідання комісії опікунської ради Сергіївської сільської  ради з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті ради від 10.11.2020 року №1 про доцільність позбавлення батьківських прав Крупник Марину Юріївну, 1998 року народження  відносно малолітньої дитини Крупника Сергія Сергійовича,04.07.2020 року народження встановлено наступне:

Крупник Марина Юріївна 08.05.1998 року народження,  яка проживає в селі Качанове вулиця Садова, будинок 2, квартира 14, Гадяцького району Полтавської області покинула свого малолітнього сина Крупника Сергія Сергійовича 04.07.2020 року народження у дитячому відділені Гадяцької ЦРЛ. Після чого Службою у справах дітей  Гадяцької РДА був складений Акт покинутої дитини і малолітня дитина була направлена у «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради». За період перебування дитини в закладі, мати, Крупник Марина Юріївна  його не відвідувала не телефонувала, здоров’ям та життям дитини не цікавилася.

Крупник Марина Юріївна 08.05.1998 року, введе бродячий спосіб життя.

Враховуючи вищевикладене та діючи виключно в інтересах малолітньої дитини Крупника Сергія Сергійовича 04.07.2020  року народження,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, як орган опіки та піклування, вирішив затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав Крупник Марина Юріївна 08.05.1998 року народження  відносно малолітнього сина Крупника Сергія Сергійовича 04.07.2020  року народження.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                                                                                                                                               Н.В. Ілляшенко