СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про затвердження об’ємів споживання холодної води та тариф на неї, в разі відсутності приладу обліку, для населення Сергіївської сільської ради

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши клопотання начальника КП «Сергіївське» Кавуна А.І. за №105 від 13.11.2020 року, з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає КП «Сергіївське», а саме:

- об’єм споживання холодної води  та тариф не неї, в разі відсутності приладу обліку, на рівні соціального нормативу споживання – 3,6 м3  на одну фактично проживаючу людину за тарифом – 20 гривень за 1 м3 (крім пільгових категорій споживачів).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради Кавуна А.І.

Сільський голова                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий