СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради»

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши клопотання директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенка А.О. та з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до п. 2 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради» та викласти його в наступній редакції:

- «Затвердити вартість 1 м3 щепи по СКП «Добробут» Сергіївскої сільської ради  з доставкою в межах населених пунктів Сергіївської сільської ради в сумі 198,48 грн.».

1. Внести зміни до п. 3 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради» та викласти його в наступній редакції:

- «Затвердити тарифи з надання послуги СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради – використання автомобіля ГАЗ САЗ 3507:

- по  вартості машино-годин в межах населених пунктів Сергіївської сільської ради – 105 грн./ машино-година,

- по вартості відстані – 25,00 грн./км.».

1. Внести зміни до п. 4 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №40 від 02.05.2019 «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради» та викласти його в наступній редакції:

- «Затвердити вартість 1 м3 дров по СКП «Добробут» Сергіївскої сільської ради  з доставкою в межах населеного пункту де проводиться заготівля в сумі:

- 1 м3 (м’яка порода) – 400,00 грн.,

- 1 м3 (тверда порода) – 500,00 грн.».

1. Координацію роботи з даного рішення доручити начальнику СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенку А.О..
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий