СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

28.12.2020                                                                                                   № 105

Про ліквідацію тендерного комітету виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись пунктом 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п. 5 рішення другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради «Про затвердження Уповноважених осіб та затвердження Положення про уповноважену особу», з метою забезпечення раціонального та ефективного використання бюджетних коштів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Ліквідувати тендерний комітет виконавчого комітету Сергіївської сільської ради із 01 січня 2021 року, у зв’язку із переходом його функцій та завдань до уповноважених осіб.
  2. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» від 03.05.2018 № 38 та «Про внесення змін складу Тендерного комітету виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» від 10.07.2018 № 54.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий