СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

25.01.2021                                                                                                                                                                                  №9

Про зміну поштових адрес земельних ділянок в с. Качанове

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відомостей Державного реєстру речових прав та розглянувши клопотання старости села Качанове Хоптинської Т.Г. про зміну поштової адреси земельної ділянки під парком та про зміну поштової адреси земельної ділянки під нежитловою будівлею ДНЗ «Ромашка» від 22.01.2021 року, з метою приведення у відповідність поштових адрес в с. Качанове Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу земельної ділянки під нежитловою будівлею ДНЗ «Ромашка» з с. Качанове вул. Клубна №12 на с. Качанове вул. Клубна №3, за якою зареєстрована нежитлова будівля ДНЗ «Ромашка».
  2. Змінити поштову адресу земельної ділянки під парком в с. Качанове з вул. Жовтнева №24 на вул. Центральна №23.
  3. Копію даного рішення направити старості Качанівського старостинського округу Хоптинській Т.Г..
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий