СЕРГІЇВКЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

05.01.2017                                                                                              № 7

Про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до відання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись пунктом 5 «б» частини першої статті 38 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про нотаріат», відповідно до «Порядку  вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування», затверджених наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2011 р. № 3306/5 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції № 1784/5 від 17.09.2015), заслухавши пропозицію сільського голови Лідового Ігоря Григоровича  про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до відання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Покласти обов’язки щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до відання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, на секретаря виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  ІЛЛЯШЕНКО Надію Василівну.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий