СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

22.02.2021                                                                                                                                                                              №15

Про направлення подання до Гадяцького районного суду для встановлення опіки над обмежено дієздатним гр. Скороходом Володимиром Григоровичем 26.04.1975 р.н.

Керуючись ст. 34 до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 60 Цивільного Кодексу України, розглянувши  заяву жительки с. Лободине Онищенко Зінаїди Григорівни та врахувавши рішення опікунської ради Сергіївської (Краснознаменської) сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 14.02.2003 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Направити подання з відповідними матеріалами до Гадяцького районного суду Полтавської області для встановлення опіки над обмежено дієздатним Скороходом Володимиром Григоровичем 26.04.1975 р.н..
  2. Відповідно до поданої заяви громадянки Онищенко Зінаїди Григорівни 02.03.1977 р.н., уродженки села Лободине Гадяцького району Полтавської області та жительки села Лободине Гадяцького району Полтавської області, просити суд призначити її опікуном над обмежено дієздатним Скороходом Володимиром Григоровичем 26.04.1975 р.н..

Сільський голова                                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий