СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №100 від 28.12.2020 «Про створення сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

Відповідно до частини третьої статті 36 Закону України «Про правові засади цивільного захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.09.2015 року № 470 «Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» та з метою своєчасного проведення робіт, пов'язаних з запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету №100 від 28.12.2020 «Про створення сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», а саме пункт 1 (перший) даного рішення викласти в наступній редакції:

Створити сільську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в складі:

Лідовий

Ігор Григорович

сільський голова, голова комісії;

Дичок

Олег Романович

-

заступник сільського голови, заступник голови комісії;

Білаш

Світлана Миколаївна

-

спеціаліст з питань цивільного захисту та обліку військовослужбовців, секретар комісії;

Члени комісії:

Лаврик

Вячеслав Олександрович

-

фахівець (з оперативного реагування та цивільного захисту) Державної пожежної рятувальної частини № 6 (м. Гадяч) (за згодою);

Кавун

Анатолій Іванович

начальник КП «Сергіївське»;

Галь

Валентина Іванівна

-

начальник відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Лобода

Валентина Григорівна

-

начальник фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Нестеренко

Тетяна Володимирівна

-

завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства;

Литвиновська

Людмила Іванівна

-

юрист виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Ковальова

Катерина Олексіївна

-

завідувач Сергіївської АЗПСМ лікар ЗПСЛ.

2. Дане рішення набирає свою чинність з часу його прийняття.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий