СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

22.02.2021                                                                                                                                                                                      №18

Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради на 2021-2025 роки

Керуючись ст. 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ознайомившись з основним положенням та змістом колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради на 2021-2025 роки. Врахувавши, що договір складений на основі чинного законодавства з метою регулювання виробничих трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих та керівництва установи, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Зареєструвати колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради на 5 (п’ять) років, а саме 2021-2025 роки.
  2. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради постійно здійснювати контроль за виконанням колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради на 2021-2025 роки.

Сільський голова                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий