СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Відповідно до п. «б». пп. 1 ст. 33 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про пожежну безпеку» від 17.12.1993 року №3745-ХІІ статті 4 та з метою забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Звіт начальника Петрівсько-Роменської місцевої пожежної охорони Андрушечка Василя Миколайовича про стан пожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради та про стан використання коштів прийняти до відома.
  2. Затвердити заходи протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради на 2021 рік (додаток).
  3. Згідно з діючим законодавством відповідальність за виконання заходів протипожежної безпеки покласти на керівників підприємств, голів фермерських господарств та установ.
  4. Рекомендувати:

керівникам сільськогосподарських установ та організацій розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

• призначити відповідальних осіб за протипожежну безпеку, організувати вивчення пожежного мінімуму, провести інструктажі за дотриманням Правил пожежної безпеки;
  • скласти схематичний план протипожежного захисту;
  • заборонити спалювання стерні та залишків соломи.
  1. Відповідальній за пожежну безпеку по Сергіївській сільській раді – Білаш С.М. провести роз’яснювальну роботу серед населення Сергіївської сільської ради про заборону спалювання сухої трави.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коркішка Олексія Івановича.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий

Інформація

про стан забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Крім проведення профілактичних заходів з метою запобігання пожеж  кожній людині потрібно знати елементарні правила  їх гасіння. Одним із першочергових завдань сільської ради є проведення заходів по пожежній безпеці на території населеного пункту, зокрема  роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Щорічно відповідальними особами організовується подвірний обхід пристарілих, одиноких, інвалідів та неблагополучних сімей, щодо дотримання ними пожежної безпеки. З учнями школи постійно   проводяться лекції по пожежній безпеці.

Відповідальними за проведення заходів по забезпеченню пожежної безпеки є керівники об‘єктів (підприємств, установ), які  організовують вивчення робітниками, службовцями, працівниками,  протипожежних заходів; проводять з ними бесіди на протипожежні теми; призначають відповідальних за пожежну безпеку службових приміщень  та  вимагають від них вжиття заходів до виявлення і усунення причин, що можуть викликати пожежу; своєчасно і повністю забезпечувати об‘єкт засобами пожежогасіння, зв’язку та сигналізації; забезпечувати приміщення інструкціями про заходи пожежної безпеки.

Начальника Петрівсько-Роменської

місцевої пожежної охорони                                                                                                                                                         В.М. Андрушечко

Додаток

до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №12 від 22.02.2021 «Про забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради»

З А Х О Д И

протипожежної безпеки на території

населених пунктів Сергіївської сільської ради

на 2021 рік

1.

Зміст заходів

1.

Проводити протипожежні інструктажі з працівниками  установ під підпис  в спеціальному журналі.

до 01.04.2021 р.

Керівники установ та організацій

2.

Поновити пожежні щити та забезпечити їх необхідним пожежним інвентарем