СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

05.01.2017                                                                                 № 10

Про затвердження графіку роботи Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Керуючись статтею 30 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення завідуючої Сергіївською АЗПСМ Ковальової К.О. щодо затвердження графіка роботи Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити графік роботи Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (додається).
  2. Завідуючій Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (К.О. Ковальовій) виготовити і розмістити на передньому плані напис затвердженого графіку роботи (до 01.02.2017 року).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Громику Анатолія Миколайовича.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий

ДОДАТОК

до рішення виконавчого комітету

№ 10 від 05.01.2017 «Про

затвердження графіку роботи

Сергіївської амбулаторії загальної

практики сімейної медицини»

ГРАФІК

роботи Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Амбулаторія працює

Амбулаторний прийом

Обідня перерва

Виклики на дім

Денний стаціонар

Субота

Вихідний день - неділя

Виїзд на ФАП с. Лободине -1-ша середа кожного місяця.

Виїзд на ФАП с. Качанове – 2-га середа кожного місяця.

Виїзд на ФАП с. Новоселівка – 3-тя середа кожного місяця.

Виїзд до Розбишівської АЗПСМ – кожної п’ятниці.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Н.В. Ілляшенко