СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради

Керуючись статтею 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ознайомившись з основним положенням та змістом колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради, врахувавши, що договір складений на основі чинного законодавства з метою регулювання виробничих трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих та керівництва установи, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Зареєструвати колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради терміном на 2 (два) роки, а саме 2021-2023 роки.
  2. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради постійно здійснювати контроль за виконанням колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий