СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16.08.2021                                                                                                        №81

Про видачу гр. Сніжку О.М. спеціального ордера на вселення у службове житло – квартиру № 7 по вулиці Лохвицька, 2 в с. Розбишівка

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у відповідності до частини 2 пункту 8, пунктів 14-16, 21 розділу ІІ Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР «Про службові жилі приміщення» (із змінами) від 04.02.1988 № 3, статей 15, 118, 119, 121, 122 та 123 Житлового кодексу Української РСР та враховуючи  лист головного лікаря КНП «Гадяцький центр ПМСД» Гадяцької міської ради Шаповал В.В. за №01-05/1453 від 16.01.2021 «Про надання службового житла», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Видати на час виконання службових обов’язків гр. Сніжку Олегу Миколайовичу, завідувачу Розбишівською амбулаторією ЗПСМ лікарю загальної практики – сімейному лікарю, спеціальний ордер для вселення у службове житло - квартиру, яка розташована за адресою: вулиця Лохвицька, 2, кв. 7, в селі Розбишівка, Миргородського (Гадяцького) району  Полтавської області житловою площею 41,5 м2, загальною площею 67,00 м2, на ім’я Сніжко Олег Миколайович, склад сім’ї одна особа.
  2. Зобов’язати гр. Сніжка О.М. укласти договори з установами, які надають житлово-комунальні послуги (газопостачання, енергопостачання, водопостачання та інші).
  3. Дане рішення набирає чинність з дати його прийняття.
  4. 4. Контроль за виконанням рішення покласти на старосту Розбишівського старостинського округу Коркішка О.І.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий