СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30.08.2021                                                                                                         №92

Про взяття на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов Сергіївської сільської ради, Гайдук Валерії Валеріївни

Відповідно ст.ст. 30, 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні, ст..ст.36, 39 Житлового Кодексу України, п.п.13,15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  затверджених постановою Ради міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.1984р. №470, враховуючи рішення виконавчого комітету Розбишівської сільської ради № 29 від 22.04.2012 р. «Про взяття на пільговий квартирний облік Солдатову Валерію Валеріївну», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Взяти на квартирний облік Сергіївської сільської ради особу, яка потребує поліпшення житлових умов, Гайдук Валерію Валеріївну, (Солдатову Валерію Валеріївну, свідоцтво про шлюб серія І-КЕ № 124276 видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Гадяцького районну управління юстиції у Полтавській області,  дата видачі 26 серпня 2014 року) 09.08.1994 р.н. та включити її до списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов з 22.04.2012 року, як особу із числа дітей - сиріт.
  2. Внести відповідний запис до книги обліку осіб, які перебувають на черзі на одержання житлових приміщень Сергіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                    І.Г. Лідовий