СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29.11.2021                                                                                                      №119

Про  затвердження заходів для попередження та недопущення негативних наслідків зниження температури повітря в зимовий період

Керуючись статтею 34, підпунктом 2 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з різким зниженням температури повітря в зимовий період, для запобігання нещасних випадків і випадків обмороження громадян, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати керівникам лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, які розташовані на території населенихи пунктів Сергіївської сільської ради бути в режимі повної готовності для організації роботи цілодобового функціонування медичних закладів з метою надання допомоги в разі потреби.
  2. Створити тимчасові пункти обігріву: в адміністративному приміщені Сергіївської сільської ради за адресою – вул. Центральна, 9, с. Сергіївка (І поверх); в адміністративному приміщені ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської ради – вул. Центральна, 15, с. Сергіївка (І поверх); в адміністративному приміщені Розбишівського старостинського округу за адресою – вул. Лохвицька, 1, с. Розбишівка; в адміністративному приміщені Качанівського старостинського округу за адресою – вул.  Перемоги, 2, с. Качанове.
  3. Затвердити графік чергування посадових осіб (при зниженні температури повітря до мінус 20 град. C при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80%) на тимчасових пунктах обігріву (додатки: 1, 2, 3).
  4. Затвердити прогнозований список громадян, в яких побутові умови не відповідають температурному режиму в зимовий період (додаток 4). Директору «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сівльської ради Москаленко О.І. вивчити умови проживання цих громадян на предмет готовності їх помешкання до зниження температури навколишнього середовища.
  5. Зобов’язати директора «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко Олександру Іванівну щоденно здійснювати моніторинг населення по виявленню громадян, які перебувають у скрутних умовах проживання та нездатні себе обслуговувати.
  6. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, агропідприємств та фермерських господарств підтримувати в готовності снігоочисну техніку, яку задіяти у разі погіршення погодних умов.
  7. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити дане рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський  голова                                                                             І.Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення виконкому сільської ради №119 від 29.11.2021 «Про затвердження заходів для попередження та недопущення негативних наслідків зниження температури повітря в зимовий період»

Графік чергування посадових осіб

на тимчасовому пункті обігріву в адміністративному приміщені Розбишівського старостинського округу за адресою – вул.  Лохвицька, 1, с. Розбишівка.

Коркішко О.І.

староста с. Розбишівки

Литвин В.М.

адміні-стратор

Багнюк

І.М.

спеці-аліст І категорії

Скоропис В.В.

директор СБК

Бутко

Л.П.

худ.

керівник СБК

Кобильчен-ко

Т.М.

Верещака С.В.

водій

Секретар виконавчого комітету                                                     Н.В. Ілляшенко

Додаток 2

Графік чергування посадових осіб

на тимчасовому пункті обігріву в адміністративному приміщені Сергіївської сільської ради за адресою – вул. Центральна, 9, с. Сергіївка (І поверх)

Дичок О.Р.

заступ-

ник сільсько

го голови

Ілляшенко Н.В.

секретар

Галь В.І.

началь-

ник  відділу земель-

них відносин

Білаш С.М.

спеці

аліст І категорії

Богуславець Л.В.

директор СБК

Лобода В.І.

Івко С.О.

Додаток 3

До рішення виконкому сільської ради №119 від 29.11.2021 «Про затвердження заходів для попередження та недопущення негативних наслідків зниження температури повітря в зимовий період»

Графік чергування посадових осіб

на тимчасовому пункті обігріву в адміністративному приміщені Качанівського старостинського округу за адресою – вул.  Перемоги, 2,

с. Качанове

Хоптинська Т.Г.

староста с. Качанове

Коваленко Г.М.

адміні-стратор

Бутенко

А.О.

спеці-аліст І категорії

Лобода

Л.М.

завідую-ча клубом

Заболотна О.О.

бібліотек-кар

Коваленко

Н.І.

Хоп-тинський

В.В.

Додаток 4

Прогнозований список громадян,

в яких побутові умови не відповідають температурному режиму в зимовий період.

Дата народження

1.