СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.12.2021                                                                                                       №125

Про  заходи у 2022 році щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній  зв’язку на території сільської ради

На підставі  постанови Кабінету Міністрів України №135 від 29.01.1996 року  «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку» із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України  від  28 січня 2004 року №1465, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Заборонити на території сільської ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь – яких земляних робіт на глибині більше як 30 см, в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу землевпорядника та виклику на місце робіт працівників ЛДТМ №132/1 розташованого за адресою м. Гадяч, вул. Полтавська, 22 тел. 2-29-25.
  2. Призначити відповідальним за узгодженням будівельних та земляних

робіт, впровадження заходів по охороні ліній зв’язку та при виділенні земельних ділянок під забудову та ведення особистого підсобного господарства землевпорядника.

1. Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.
  2. Винні в порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно ст. 188 та ст. 360 Кримінального кодексу України притягуються  до кримінальної та матеріальної відповідальності.
  3. Ознайомити з цим рішенням всіх мешканців, що проживають на території сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ