СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ГАДЯЦЬКОГО  РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

20.12.2021                                                                                                       №129

Про стан виконання рішення виконавчого комітету №2 від 25.01.2021 «Про план заходів щодо попередження корупції на 2021 рік»

Заслухавши та обговоривши інформацію юриста виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Литвиновської Л.І. про стан виконання рішення виконавчого комітету №2 від 25.01.2021 «Про план заходів щодо попередження корупції на 2021 рік, виконавчий комітет відмічає, що План заходів щодо попередження корупції на 2021 рік виконано в повному обсязі.

Виходячи з вищевказаного виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію юриста виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийняти до відому (інформація додається).
  2. Юристу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Литвиновській Л.І.) розробити та подати на затвердження виконавчого комітету План заходів щодо попередження корупції на 2022 рік.

Інформація

про стан виконання рішення виконавчого комітету №2 від 25.01.2021 «Про план заходів щодо попередження корупції на 2021 рік»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №2 від 25.01.2021 року «Про план заходів щодо попередження корупції на 2021 рік» було розроблено план заходів щодо попередження корупції на 2021 рік.

Згідно даного плану виконавчим комітетом Сергіївської сільської ради та уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради серед працівників виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Сергіївської сільської ради  було проведено ряд заходів з метою виконання Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики».

Зокрема, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради проводились роз’яснювальні роботи серед працівників виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Сергіївської сільської ради з питань дотримання антикорупційного законодавства. Новопризначеним працівникам було також проведено роз’яснювальні роботи з метою підвищення їх знань і питань запобігання корупції та надавалась допомога при заповненні електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Всіх посадових осіб та депутатів було попереджено про своєчасне подання електронних декларацій.

Таким чином, можна зробити висновок, що план заходів щодо запобігання корупції серед працівників виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Сергіївської сільської ради виконувався протягом 2021 року.

Юрист виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                                                                                                                      Людмила ЛИТВИНОВСЬКА