СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

20.12.2021                                                                                                       №133

Про визначення тимчасового виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 4, 25  Закону України   «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. № 1173 «Питання надання послуг вивезення побутових відходів» (із змінами та доповненнями), пунктом 4 Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070, з метою впорядкування надання мешканцям сільської ради своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, недопущення засмічення населених пунктів та прилеглих територій та дотримання санітарного благополуччя населення, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Виконавчому комітетові Сергіївської сільської ради провести заходи щодо організації та проведення конкурсу на визначення виконавця з вивезення побутових відходів на території Сергіївської сільської ради.

2. Тимчасово, до моменту визначення виконавця з вивезення побутових відходів в конкурсному порядку, визначити комунальне підприємство «Сергіївське» Сергіївської сільської ради виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Сергіївської сільської ради, про що укласти договір щодо надання послуг з вивезення побутових відходів на території Сергіївської сільської ради.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                               Ігор ЛІДОВИЙ