СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 квітня 2022 року                                                                                           №41

Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до статті 26, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в пункті «Заходи комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік»:

Зміст заходів

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Сума витрат,

Надання дошкільної освіти

1.

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар:

-Придбання господарчих товарів.

2022 рік

-2,097

-2,097

Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти

3.

Придбання обладнання предметів довгострокового користування:

-Придбання овочерізки.

2022 р.

-50,000

Разом

-52,097

1. Контроль за виконаннямданногорішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ