СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 квітня 2022 року                                                                                           №42

Про внесення змін до комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, Законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»; Постанову КМУ від 31.01.07. № 99 «Про затвердження порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або осіб, яка зобов’язалася поховати померлого», з метою подальшого соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення Сергіївської ТГ, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести доповнення до комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити пункт  «Заходи комплексної Програми «Турбота» на 2022 році, наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Придбання продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам

2022 рік

50,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ