СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2022 року                                                                                         №59

Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши сільського голову Лідового І.Г., виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рікзатвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в пункті «Основні заходи Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік»:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Проведення свята день молоді

2022 рік

-10,000

2.

Проведення свята день села

2022 рік

-90,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ