СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 травня 2022 року                                                                                        №60

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинок дітей на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», заслухавши сільського голову Лідового І.Г., виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Програми оздоровлення та відпочинок дітей на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в пункті «Основні заходи Програмиоздоровлення та відпочинок дітей на 2022 рік»:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей,

багатодітних сімей;

- дітей з малозабезпечених сімей.

3. 50% оплатою путівок:                                                                                                                           - талановитих та обдарованих дітей;

- дітей працівників агропромислового комплексу;

- дітей працівників бюджетної та соціальної сфери села.

2022 рік

-103,500

2.

Сприяти оздоровленню дітей через механізм часткової оплати вартості
путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (2 прожиткових
мінімуми, але не більше, ніж 70 % від вартості путівки)

2022 рік

-46,500

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради - Лободу В.Г.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ